سودآوری با الگوهای شمعی

کندل شناسی

تعداد
نوع
100,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آیا تمایل دارید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است یاد بگیرید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال ترکیب کرد.سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت بسیار زیادی را به شما میدهد. اگر پاسخ مثبت است، دوره سودآوری با الگوهای شمعی برای شما تهیه شده است. این دوره صرف نظر از هر میزان معلوماتی که از قبل درباره تحلیل تکنیکال دارید، برایتان مفید و ارزشمند خواهد بود. نمودارهای شمعی ژاپنی قدمتشان بیش از نمودارهای میله‌ای و نقطه و رقم دارند.استفاده از این تکنیک‌ها شما را در تحلیل بهتر بازار و کسب سود بیشتر یاری می‌کند. ابزارها و تکنیک‌های معرفی شده در این دوره در هر بازاری کارایی و تاثیر خود را حفظ می‌کند.از تکنیک‌های نمودارهای شمعی می‌توان در نوسان‌گیری و سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌ مدت بهره برد. این تکنیک‌ها می‌توانند در بازارهای آتی، سهام و یا هر جای دیگری که تحلیل تکنیکال کاربرد دارد، موثر باشد.

اگر تاکنون از نمودارهای شمعی استفاده نکرده‌اید، نگران نباشید. پیش‌فرض این دوره بر این است که تکنیک‌های شمع‌های ژاپنی برای خواننده مطلبی نو و تازه است و جدا هم می‌توان گفت که شمع‌های ژاپنی و الگوهای آن، برای طیف وسیعی از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران، حرفی تازه و نو است.

اگر شما یک تحلیل‌گر تکنیکال متوسط هستید، متوجه خواهید شد که چگونه ادغام شمع‌های ژاپنی و سایر ابزارهای تکنیکال، می‌توانند تکنیک‌های پرتوانی را خلق کنند و برای شما جذابیت ویژه‌ای خواهند داشت.

اگر هم تحلیل‌گر تکنیکال تازه‌کاری هستید، متوجه خواهید شد که چگونه شمع‌های ژاپنی به تنهایی می‌توانند ابزاری مفید و موثر باشند. اگر شما طرز استفاده از نمودارهای شمعی و تکنیک‌های آنها را یاد نگیرید، رقبایتان اینکار را خواهند کرد!


آنچه فرا خواهید گرفت:

  • به راحتی می توانید نمودار های شمعی را شناسایی و بررسی کنید و تسلط کامل به آنها پیدا خواهید کرد.
  • تشخیص الگوهای شمعی بازگشتی و ادامه دهنده برای  ورود و خروج به موقع از سهم.
  • می توانید الگوهای شمعی را با اندیکاتورهای معتبر کارآمد در بورس ایران ترکیب کنید.


این دوره کوتاه آموزشی برای تمامی کسانی که در حوزه بازار بورس فعال هستند بسیار ضروری هست و  کمک می کند معاملات شما خیلی هدفمندانه تر دنبال شود و به طبع آن به سرمایه خودتان اضافه کنید.دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...