خروج هنرمندانه از معامله

معامله زدن با چشم عقاب

تعداد
نوع
50,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یک معامله گر حرفه ای می داند که تحلیلش در جهت صعود یا نزول قیمت‌ها تا یک حدی درست هست بنابراین معامله گران از همان لحظه ورود به معامله، نقطه (قیمت) خروج را مشخص می کنند. به بیان دیگر معامله گر بازار ، با تعیین حد سود در هنگام معامله برای خروج به موقع از بازار برنامه ریزی می کند و پس از رسیدن قیمت بازار به آن حد سود از معامله خارج می‌شود و برعکس اگر معامله گر روند بازار را اشتباه پیش بینی کند و بازار بر خلاف پیش بینی او حرکت کند. بدون داشتن حد ضرر ممکن است به امید بازگشت روند بازار، بخش اعظمی از سرمایه خود را از دست بدهد! اما این نقاط خروج طلایی کجا هستند؟ در این دوره کوتاه آموزشی به شما می گوییم که چگونه و کی به صورت هنرمندانه از معامله خارج شوید و از سرمایه و سودهای خود محافظت کنید.

فرض کنید شما روند بازار را درست تحلیل کردید و بازار در جهت تحلیل شما حرکت کند. به نظر شما حرکت مثبت بازار تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ بالاخره بازار در نقطه ای تغییر جهت می دهد و از سود شما کاسته شود و یا حتی منجر به ضررتان می شود. پس در این شرایط شما با تعیین حد سود، می توانید از ریسک تغییر جهت بازار در امان باشید.

از طرف دیگر  در نظر بگیرید که شما روند بازار را اشتباه پیش بینی کنید و بازار بر خلاف تحلیل شما حرکت کند. پس بدون داشتن حد ضرر ممکن است شما به امید بازگشت روند بازار، بخش زیادی از سرمایه خودتان را از دست بدهید! که در معاملات چنین چیزی منطقی نیست.

بنابراین مشخص کردن حد سود و ضرر در معاملات و آموزش نحوه تعیین آن، یکی از ضرورت هایی است که باید به آن توجه داشت تا از ضرر های هنگفت در امان بمانید.


این دوره شامل چه مباحثی می باشد؟

1)مشخص کردن محل حد سود و حد ضرر

2)مدیریت ریسک به کمک سنجش ریسک به ریوارد و تعیین میزان حجم معامله با توجه به میزان سرمایه

3)دلایل به حد سود نرسیدن بعضی از سهم ها

4)بدون ریسک کردن معامله

5)شناور کردن حد ضرر 


این دوره کوتاه آموزشی برای تمامی کسانی که در حوزه بازار بورس فعال هستند بسیار ضروری هست و  کمک میکند معاملات شما خیلی هدفمندانه تر دنبال شود و به طبع آن از سرمایه و سودهایتان حفاظت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...